top of page

Hakkımızda

Volta Enerji, sektöründeki ihtiyaçları ve potansiyelleri öngörerek gereksinimleri karşılamak ve yön vermek üzere 2014 yılında kurulmuş, 2020 yılında kurumsal kimliğini değiştirerek Integra Enerji adını almış, 2022 yılında ise bugünkü halini almıştır. Kısa olan bu yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en büyük ve başarılı enerji firmaları arasında olmayı hedeflemektedir. Dünya'da ve Türkiye'de ihtiyaç duyulan sektörlerin başında gelen enerji sektörü, Volta Enerji firmamızın ana faaliyet alanıdır. Volta Enerji’nin başarı öyküsü, gerçekleştirdiği seçkin Ar-Ge yatırımları, çok sayıda projeye dayanan iş tecrübesiyle danışman hizmetlerine, ister tasarım ister uygulama aşamasında olan projelerin geliştirilmesi ve tamamlanması, tarımsal sulama projelerindeki yatırımları, tamamlanmış çatı uygulamalarına dayanan iş bilgi birikimlerine, mühendislik ve taahhüt uzmanlığı ile bakım, onarım ve montaj hizmetlerinden gelen derin bilgi birikimine dayanmaktadır.


Volta Enerji, Güneş Enerjisi Sistemlerinde birçok alana odaklanmıştır, bunlar: Proje & Mühendislik Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, Çatı Uygulamaları, Tarımsal Sulama, Montaj ve Bakım.


Volta Enerji projenin tasarım ya da uygulama aşamasını fark etmeksizin projenizin başlangıcından sonuna kadarki süreçte yasal müşavirler, paydaşlar ve yerel topluluk ile birlikte Yenilenebilir Enerji Kanunu ve ilgili Mevzuatı Çevre Etki Değerlendirmelerine göre yürütme, planlama, proje danışmanlık, montaj ve bakım hizmetlerinin tümünü gerçekleştirmektedir. Doğru güneş enerjisi santral yatırımı ve çevreci çözümlerin adresi Volta Enerji, anahtar teslim GES projeleri kurarak, her proje için farklı ve özel çözümler geliştirerek ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmaktadır.

bottom of page