top of page
  • Instagram
  • Twitter
  • LinkedIn

Hizmetlerimiz

Güneş Enerjisi Sistemleri

Arazi ve alan belirleme sürecinden başlayarak, belirlenen arazinin gerilim hatlarının incelenmesi, arazinin iklim ve meteorolojisinin ölçülmesi, güneş ölçümü, elektrik tüketim miktarının belirlenmesi, maliyet analiz raporları, başvuruları ve ruhsatların takibi projede uygulanacak, bu tür hizmetlerin sıfır noktasından başlayarak anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Çatı Uygulamaları

Endüstriyel çatı tipi ve konutsal çatı tipi uygulamaları için yapıya en uygun güneş panelinin seçimi ve yerleşim yeri tespiti, binaya, çatıya ve tüketim miktarına bağlı solar modül, evirici ve diğer tüm donanım elemanlarının seçilme süreci, panellerin üzerinde ki metal konstrüksiyonun belirlenmesi, panellerin DC/AC kablolama tesisatı, finansal raporlar, belediye ya da EDAŞ ve özel idareden izin alınma sürecinin tamamlanmasından TEDAŞ onay sürecine kadar takibi ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Proje ve Mühendislik

Projelendirme hizmeti, gerçekleştirilmek istenen tesis veya yapı daha fikir aşamasında ya da tasarım aşamasındayken, müşteri istekleri göz önünde bulundurularak karşılıklı görüş alışverişi ile uygulamaya başlarız.

Tarımsal Sulama

Projeler sulama sistemi ve akü destekli güneş enerjisi sistemleridir. Çatı GES kurulacak bina için öncelikle yapı özellikleri ve statik incelemesi yapılır. Tarla veya arazinizin sulamasını Güneş Enerjili pompalar sayesinde şebeke ihtiyacı duymadan yapabilmenizi sağlıyoruz ve bu sistemlerde derin kuyu ve yüzey pompalar için gereken elektrik enerjisini güneşten sağlayabiliriz. Güneş enerjisi sulama sistemleri, fosil yakıt ile kıyaslandığı zaman amortisman süresi neredeyse 2 yıl gibi kısa bir süreye kadar düşebilmektedir.

Danışmanlık Hizmetleri

Projeniz ister tasarım aşamasında, ister uygulama aşamasında olsun; kafanızdaki tüm soruları yanıtlamak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi çözüme ulaştırmak için buradayız.

Montaj ve Bakım

Güneş enerjisi alanında uzman kadromuz ile tüm yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji uygulamalarında; projelendirme, ürün temini, montaj ve bakım hizmeti veriyoruz.

bottom of page